Asker

Asker

Asker kommune avd. Opptrening og rehabilitering

www.asker.kommune.no AktivA-terapeuter: Annette Røsaker, e-post: annette.rosaker@asker.kommune.no, tlf: 90625781 Karianne Eriksen, e-post: karianne.eriksen@asker.kommune.no, tlf: 48894637 Sandra Svensrud, e-post: sandra.svensrud@asker.kommune.no, tlf: 95014951 Maria Matre, epost: maria.matre@asker.kommune.no, tlf: 48204197 Ellen Castellan, epost: ellen.castellan@asker.kommune.no, tlf: 66768569  

Asker kommune avd. Opptrening og rehabilitering Read More »

FysioAktiv

Tlf: 66766540 E-post: post@fysioaktiv.no www.fysioaktiv.no AktivA terapeuter: Marte Walmsness Steffen Gangeskar Hanne Hønsi Eike, e-post: hanne.eike@fysioaktiv.no Marianne Tollhaug, e-post: marianne@fysioaktiv.no

FysioAktiv Read More »

Hva er AktivA?


AktivA er et strukturert utdanningsprogram for fysioterapeuter, et informasjons- og treningsprogram for pasienter med kne- og/eller hofteartrose, samt et elektronisk registreringsystem.

Hva er artrose?


Artrose er en revmatisk leddsykdom som berører hele leddet og som er svært vanlig, spesielt hos middelaldrende og eldre. Leddsykdommen påvirker leddhinnen, leddvæsken, leddkapsel, brusken i leddet og benvevet som ligger under brusken. Leddbåndene og muskulaturen påvirkes også.

Følg oss på SoMe


Skroll til toppen