Lier

Lier

Fysioparken

Tlf: 32 84 83 60 AktivA-terapeuter: Cathrine Røisli Tyssen, tlf: 47 28 57 53 Idun Høgh Risvik, e-post: idun@fysioparken.no Lene Palmberg Thorsen, e-post: lene@fysioparken.no Petter Narvesen, e-post: petter@fysioparken.no

Fysioparken Read More »

Lierklinikken

Tlf: 32 85 48 70 AktivA-terapeuter: Siri Hellandsjø, e-post: siri@lierklinikken.no Christian Gautefall, e-post: christian@lierklinikken.no Siv Ingeborg Kolsrud e-post: kolsrud@lierklinikken.no Solveig Helene Midtvedt, e-post: solmidtvedt@gmail.com

Lierklinikken Read More »

Hva er AktivA?


AktivA er et strukturert utdanningsprogram for fysioterapeuter, et informasjons- og treningsprogram for pasienter med kne- og/eller hofteartrose, samt et elektronisk registreringsystem.

Hva er artrose?


Artrose er en revmatisk leddsykdom som berører hele leddet og som er svært vanlig, spesielt hos middelaldrende og eldre. Leddsykdommen påvirker leddhinnen, leddvæsken, leddkapsel, brusken i leddet og benvevet som ligger under brusken. Leddbåndene og muskulaturen påvirkes også.

Følg oss på SoMe


Skroll til toppen